01 июля 2015

Спецслужби зупиняють потоки фінансування терористів Донбасу

Що б хто не казав, але воювати без грошей неможливо. Можна багато говорити про ідеї слов'янської єдності та братерства народів, однак, це не має жодного стосунку ані до запропонованого терористами "руськаго міра", ані до братовбивчої війни, яку розв'язали несповна розуму від жадібності йудо-православні фундаменталісти з благословіння московського пройдохи-патріарха Гундяєва. Не ображайтеся православні, бо любити треба Бога, а не церковних ієрархів, що паразитують без честі й совісті на людях нетямущих, неосвідчених, перепахуючи ненавистю їх слабкі душі, облаштовуючи в храмах Божих сховища боєприпасів та схрони для диверсантів.
Непримиренна боротьба з такими явищами відбувається щохвилини, як в зоні АТО, так і поза її межами, адже ідеологічний герпес, запулений Путіним і його оточенням, несе важку душевну хворобу із непередбачуваними наслідками для всіх, хто не має власної критичної думки, хто не вміє, або не бажає мислити тверезо, хто не має розуміння, що за красивими, логічними виразами та гучними промовами кремлівських агентів лежить докорінна руйнація інфраструктури, зубожіння та алкоголізація населення, яке перебуває під постійним цькуванням з боку влади й силових структур, а точніше, з боку кримінальних елементів із партійними квитками, депутатськими значками та службовими посвідченнями, але й з патологічно викривленою психікою.  
Однак, повернемося до грошей на війну... Так, українські спецслужбісти на виконання затвердженого з ініціативи керівництва Антитерористичного Центру Служби безпеки України (ще в особі генерала Василя Грицака, якого днями президент Порошенко запропонував депутатам призначити на посаду глави СБУ) комплексу рекоментацій по боротьбі з тероризмом, виявили та заблокували на Житомирщині чергову спробу фінансування терористів через міжнародну платіжну систему. Спільники бойовиків зареєстрували у системі одинадцять електронних гаманців, через які намагалися розпочати збір коштів на підтримку терористів з т.зв. "ДНР/ЛНР". Реквізити рахунків вони розмістили на "відкритих" ресурсах сепаратистської спрямованості. Зловмисники закликали надати фінансову підтримку терористичним організаціям т.зв. "Новоросії" для закупівлі речей, матеріальних цінностей для незаконних збройних формувань бойовиків.
Завдяки налагодженій міжнародній взаємодії Служба безпеки України офіційно передала реквізити електронних гаманців у головний офіс платіжної системи, яка відразу блокувала їх обслуговування. 
Крім того, співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та представниками Державної фіскальної служби України затримали на блокпості автомобіль, який рухався з Маріуполя у напрямку тимчасово окупованого терористами Новоазовська.
Під час огляду легковика правоохоронці виявили під сидінням водія 55 тисяч доларів США. В автомобілі також знаходилися двоє братів, мешканців Новоазовська. Вони розповіли співробітникам спецслужби, що придбали валюту в Маріуполі. Кошти для купівлі доларів у розмірі 1 мільйон 200 тисяч гривень брати отримали від особи, яка має зв’язки з терористичною організацією «ДНР». Гроші призначалися для фінансування незаконних збройних формувань бойовиків.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Втілення запобіжних заходів щодо налагодження повноцінної перепусткової системи по лінії зіткнення, провідні зрушення у чому також, можна сказати, стали можливими саме за ініціативи Василя Грицака, надали змогу організувати більш-менш цивілізований контроль за переміщеннями осіб, серед іншого й для того, аби попередити проникнення в України добре замаскованих й озброєнних диверсійних груп, насамперед, з Росії.

"ФАКТЫ:Зашибись!"

0 comments:

Отправить комментарий