12 июня 2020

Так ли утратил Сорос интерес к Минским соглашениям?

Степендиатка фонда Сороса в Кембридже и новоизбранная народный депутат от "Голоса" (проход в парламент ей обеспечило сложение депутатский полномочий главой фракции - Святославом Вакарчуком) Алина Свидерская так и не смогла договориться со структурами Джорджа Сороса о создании для ее мужа - экс-министра обороны Андрея Загороднюка, - публичной площадки и специальной общественной структуры для критики власти за "минскую зраду" и отход от НАТО, сообщает издание "Украинский политик". 
Проект обсуждался незадолго до того, как нардеп от фракции "Слуга народа" Гео Лерос легализовал записи, на которых брат главного переговорщика с Россией в формате Минских соглашений, главы Офиса Президента Андрея Ермака - Денис "барыжничает должностями". 
Лерос обнародовал записи после  увольненя с должности советника Президента Владимира Зеленского за  критику плана Ермака-Козака. В интервью "Цензор.НЕТ" он сказал, что считает неприемлемым мир ценой сдачи национальных интересов и легализации террористов на украинской земле, которые вместе с военными армии РФ убивали украинцев. А тот, "кто положит такой план Президенту на стол (Андрей Ермак - прим. авт.), откровенно его подставляет". 
С аналогичным заявлением выступила ОО Алины Свидерской "Украинская ассоциация "Профессиональное правительство", которую она контролирует вместе с председателем парламентского комитета по вопросам экономической политики Дмитрием Наталухой. Они также распространили слова Загороднюка, что "если бы меня не уволили, я бы сам ушел",  и что война на Донбассе всегда была войной и никогда внутренним конфликтом и т.д.  
Это было в марте. С тех пор Свидерская так и не получила ответ от структур Сороса будут ли они поддерживать раскрутку Загороднюка как оппонента Минских соглашений. Складывается впечатление, что это им стало не интересно. В результате Загороднюк продолжает использовать в качестве трибуны "Украинскую ассоциацию "Профессиональное правительство". И недавно дал большое интервью, чтобы напомнить о себе. Видимо эти "потуги" возымели эффект, ведь уже неоднократно появлялась информация, что Вакарчука буквально "выдавливают" из парламента "свои же".

1 комментарий:

 1. Привіт друзі, я Анна Андреева з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік, ми довго розмовляли, і все, що він сказав, було, що йому було шкода . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
  як:
  1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
  2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
  3) Розлучення
  4) Шлюбні ролі
  5) правописне скріплення
  6) Порушення заклинань
  7) Просування офісних рейтингів
  8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
  9) Ви хочете задовольнити свою кохану
  через dralaba3000@gmail.com,,,,,.

  ОтветитьУдалить