12 июня 2020

Абромавичуса как "заслали", так и "выслали"

У Айвараса Абромавичуса проблемы по бизнесу в Риге, поэтому освоением ресурсов в  "Укроборонпроме" заняты кадровик Бондар и Трегуб от Сороса, - сообщает Интернет-издание "Ар₴ументум". 
В частности, директор "Укорборонпрома" господин Абромавичус запорол крупный инвестиционный проект в Риге. В 2017 году он и его партнеры собрали с трех десятков западных инвесторов 450 млн евро под перестройку бывшего Дома печати в пятизвездочную гостиницу Holliday in. 
Латвийцы продали советскую высотку и земельный участок под ним фирме Абромавичуса PN Project в связке с литовским инвестфондом Lords LB Asset Management (связаны с голландцами) под условие, что ни одного русского или украинца там не будет. 
Инвесторам обещали, что строительство гостиницы начнется в первом квартале 2020 года. Но ничего не движется. Проекта гостиницы нет. Вместо него пайщикам разослали презентацию постройки офисного центра с нуля и рассказали, что фирма получила разрешение на снос Дома печати. Но это один из символов Риги и может повлечь протесты. Инвесторы нервничают, хотят забирать деньги. А тут еще и коронавирус.  
Абромавичус разрывается между своим бизнесом и  вопросами "Укроборонпрома". В офисе его никто не видит. Один раз встретился Иваном Бакановым — договориться, что СБУ снимет "секретку" с объектов, которые пойдут на продажу. И раз съездил на завод Малышева. 
Напомним, что экс-Министр экономразвития сам попросился в "Укроборонпром" - у него были планы продать привлекательные предприятия через свою инвесткомпанию. Сейчас акцент сместился на землю, которая высвободится после переформатирования "Укроборонпрома" в шесть корпораций. Взять землю у "Антонова" по-быстрому не вышло, они пожаловались Президенту и отбили свою территорию. 
Пока Айварас разруливает латвийский проект, все нити управления держит заместитель по кадрам Роман Бондарь. Они вместе работали в UCGA (с невесткой экс-Президента Юлией Порошенко). Костяк команды, которая все решает, выходцы из "Прозорро".  Основная их задача успеть до ухода распилить казенные и грантовые деньги на аудиты. Аудитов и денег много. Недавно влились еще 900 тыс. евро от французов. 
Важную роль в этом играет Елена Трегуб, которую Абромавичус привез из США, когда возглавлял МЭРТ. Как извесно, Трегуб возглавляет Независимый антикоррупционный комитет по вопросам обороны (НАКО), созданный на деньги фонда Сороса "Відродження" как часть Transparency International и его филиала по безопасности в Великобритании. С ней дружит Севгиль Мусаева из "Украинской правды". Поэтому антикоррупционный вектор отдали Мустафе Найему.  Курирует девочек Чарль Винтер, бывший Министр военно-морских сил и его человек в набсовете "Укроборонпрома" Энтони Тетер, из DARPA.

2 комментария:

 1. Привіт друзі, я Анна Андреева з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік, ми довго розмовляли, і все, що він сказав, було, що йому було шкода . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
  як:
  1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
  2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
  3) Розлучення
  4) Шлюбні ролі
  5) правописне скріплення
  6) Порушення заклинань
  7) Просування офісних рейтингів
  8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
  9) Ви хочете задовольнити свою кохану
  через dralaba3000@gmail.com----

  ОтветитьУдалить
 2. Я ділюся цим свідченням з партнерами, які страждають у своїх стосунках, тому що існує нескінченне рішення. Мій чоловік залишив мене та наших чотирьох дітей на іншу жінку на два роки. Я намагався бути сильним лише для своїх дітей, але не міг стримати болю, які мучать моє серце. Мені було боляче і розгублено. Мені потрібна була допомога, тому я дослідив в Інтернеті і натрапив на сайт, де побачив, що Д -р ВАЙЛ заклинатель заклинань, який може допомогти повернути коханців протягом кількох годин. мене. На моє здивування, через кілька днів мій чоловік повернувся додому. Так ми знову возз’єдналися, і в сім’ї було багато любові, радості та миру. Ви також можете зв’язатися з DR WALE, потужним заклинателем заклинань, щоб знайти рішення щодо свого контакту. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 АБО Електронна пошта: drwalespellhome@gmail.com

  ОтветитьУдалить