25 февраля 2016

Рак можна розпізнати на ранній стадії: чотири вірних ознаки

Американські вчені продовжують шукати ознаки, за якими у пацієнтів можна виявити рак на ранніх стадіях, повідомляє портал Medical Daily. Так, нещодавно фахівці запропонували спосіб, за допомогою якого кожна людина може діагностувати у себе онкологію самостійно.
Слід уточнити, що нова методика вчених не претендує на сенсаційність, однак може допомогти людям самостійно визначити у них онкологію на початковій стадії і відповідно підштовхне їх почати своєчасне лікування.
Отже, в числі самих основних симптомів онкології знаходиться підвищення температури тіла в межах 37,0 - 37,5 градусів. Тобто, всім тим, хто постійно ходить з такою температурою і не відчуває інших ознак застуди, отруєння або запалення, слід негайно звернутися до лікарні.
Також ще однією ознакою онкології вважається несподівана втрата ваги у людей, які не сидять на дієтах і не займаються спортом. Крім того, вчені рекомендують стежити за щоденним запасом сил, так як одним з ознак ракового захворювання вважається зайва втома і сонливість.
Ну і четвертим ознакою початкової стадії онкології є біль в горлі, хрипота і незагойні ранки на губах.

"ФАКТЫ"

0 comments:

Отправить комментарий