31 октября 2015

У Росії хочуть запровадити відповідальність за камінг-аути

До Держдуму Російської Федерації внесли законопроект про адміністративне покарання за "публічне вираження нетрадиційних відносин". Відповідний документ опублікований на сайті парламенту.
"Публічне вираження нетрадиційних сексуальних стосунків, що полягає у публічній демонстрації своїх перекручених сексуальних уподобань в громадських місцях, якщо ці дії не містять кримінально караного діяння, тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від чотирьох до п'яти тисяч рублів", - наголошується в ініціативі, адресованій голові Держдуми Наришкіну.
При цьому за вираження своєї орієнтації на територіях і в приміщеннях, призначених для надання освітніх послуг, послуг закладами культури і установами органів у справах молоді передбачений адміністративний штраф у розмірі від 3 до 5 тисяч рублів або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.
Варто відзначити, що автори законопроекту апелюють до досвіду інших країн, зокрема, Білорусі, де Лукашенко нібито зараз збирається повернути раніше скасовану статтю кримінального кодексу, яка передбачає кримінальну відповідальність за "мужелозтво".
Насправді про цю ініціативу Лукашенка білоруські ЗМІ повідомляли ще в 2013 році.

"ФАКТЫ"

0 comments:

Отправить комментарий