14 июля 2015

Саакашвілі ліквідував шість управлінь Одеської ОДА і звільнить половину чиновників

Ліквідовано ще шість управлінь Одеської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це повідомив співробітник прес-служби ОДА Юрій Жаров, передає "Думская".
За словами Жарова, йдеться про управління інформаційної політики, комунікацій з громадськістю, містобудування та архітектури, у справах фізкультури та спорту, охорони об'єктів культурної спадщини та у справах сім'ї та молоді.
"Не всі з них остаточно ліквідують, деякі будуть об'єднуватися з іншими управліннями", - зазначив співробітник прес-служби.
Він також повідомив, що з 781 чиновника, які зараз числяться в ОДА, найближчим часом залишиться 404 особи.
Нагадаємо, що Глава Одеської обладміністрації Михайло Саакашвілі звільнив усіх співробітників відділу внутрішнього аудиту та управління по взаємодії з правоохоронними органами та протидії корупції. Відповідне рішення М.Саакашвілі прийняв після звітів, які озвучили представники структурних підрозділів в ході відкритої наради. Всього посад позбулися 20 осіб.
"Невже ви нічого не знайшли, окрім як виявили деякі порушення і відразу їх усунули? Де конкретні затримані особи, факти корупції? ... Ми розпускаємо ваші відділи за те, що ви взагалі нічого не зробили", - заявив Саакашвілі.
Як повідомляє dumskaya.net, відділ внутрішнього аудиту відзвітував про перевірку Роздільнянської райадміністрації, за результатами якої було встановлено нецільове використання 1 млн грн при реалізації обласних програм. Незважаючи на потік скарг на роботу центру адміністративних послуг, винних у порушеннях аудиторам виявити не вдалося.
Що стосується управління взаємодії з правоохоронними органами, з'ясувалося, що за минулий рік за підсумками його роботи не був покараний ніхто. Також управлінню не вдалося налагодити взаємодію з СБУ, зокрема, надати спецслужбі доступ до камер спостереження.
Ввечері, відвідавши в черговий раз ресторан "У Ангелових", який нещодавно був підірваний терористами, він повідомив, що має намір передати функції з виявлення корупції громадськості і готовий надати для цього приміщення в ОДА.
"Я більше довіряю громадськості Одеси, ніж вам. Люди впораються", - підкреслив Саакашвілі.
За його словами, в обладміністрації буде створено комітет на 10 місць, а у городян буде тиждень, щоб запропонувати нових співробітників. Нові люди отримають спеціальне фінансування з незалежних фондів, повноваження і доступ до всієї інформації.

"ФАКТИ:Зашибись!"

0 comments:

Отправить комментарий