29 мая 2020

Хмельницькі депутати об’єдналися, щоб захистити лікарів і допомогти бізнесу

За даними видання "Ар₴ументум", 29 травня, народні депутати України, які входять до міжфракційного депутатського об’єднання "За Хмельниччину", підписали Меморандум спільних дій заради Хмельниччини. Даним документом вони визначили спільну мету, пріоритети та інструменти роботи у Верховній Раді на благо рідного краю.  
Підписання відбулося у приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації за присутності голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, голови Хмельницької облради Михайла Загороднього, заступників Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка та Володимира Гончарука. Присутні заслухали доповідь керманича області щодо загальної ситуації у регіоні через поширення коронавірусної інфекції. Кожен мав змогу висловити свою думку щодо подолання кризи.   
Метою підписання Меморандуму визначено розвиток, благополуччя, процвітання регіону та краща якість життя кожного мешканця краю. Народні обранці прагнуть дати потужний імпульс до зростання валового регіонального продукту, до подолання бідності, до створення нових можливостей мешканцям Хмельниччини із забезпечення своїх родин. 
Головним пріоритетом народні депутати визначили захист лікарів і медперсоналу від COVID-19 та надання якісних медичних послуг населенню. 
"Наше завдання – не допустити розповсюдження інфекції та локалізувати вже існуючі осередки зараження. Зокрема, за рахунок забезпечення лікарень та сімейних лікарів усім необхідним захистом та сучасним медичним обладнанням", - зазначено у документі.
Не менш важливою депутати вважають підтримку малого та середнього бізнесу Хмельниччини, оскільки карантин завдав по них особливо важкого удару. Для цього парламентарі зобов’язались задіяти усі механізми на центральному та регіональному рівнях для реалізації програм захисту підприємців, в тому числі податкових пільг, пільг на оренду комунального майна, мораторію на перевірки тощо. 
Також серед пріоритетів – соціальний захист мешканців та підтримка аграріїв. 
Народні обранці закликали депутатів усіх рівнів Хмельниччини, мерів міст, сільських голів та голів ОТГ об’єднувати зусилля для досягнення спільних цілей – сталого розвитку краю та благополуччя й процвітання його мешканців. 
Меморандум спільних дій заради Хмельниччини підписали депутати Верховної Ради Володимир Ватрас, Вадим Галайчук, Олексій Жмеренецький, Юрій Заславський, Олена Копанчук, Сергій Лабазюк, Сергій Мандзій, Ігор Марчук, Денис Монастирський, Микола Стефанчук, Руслан Стефанчук, Павло Сушко. 

1 комментарий:

 1. Привіт друзі, я Анна Андреева з України. Я тут новачок, я не знаю, як тут все працює, але я прочитав тут добрі коментарі і додам трохи свого життя, тому що це буде корисно багатьом з нас тут, шукаючи відповіді та вирішення проблем стосунки. Я був у стосунках з Авелем чотири роки, він розлучився зі мною, я зробив усе, щоб повернути його, але все було марно, я так хотів його через любов, яку маю до свого чоловіка, я запитав його про все, що я давав обіцянки, але він відмовився. Я пояснив проблему своїх стосунків з колегою на роботі, і вона запропонувала мені скоріше зв'язатися з заклинателем любові, який міг допомогти мені зробити любовний заклинання, щоб повернути чоловіка додому, але я жінка, яка ніколи не вірила в магію, я мала не було вибору, я спробував, я зв’язався із заклинателем заклинань, і він сказав мені, що немає проблем, що все буде добре протягом трьох днів, мій колишній повернеться до мене протягом трьох днів, доктор алаба кинув заклинання в повітря і кожен другий правописний шарм у своєму храмі на моє ім'я серед ночі. Дивно, але другий день був близько обіду. 16.00 Мені зателефонували з невідомого номера, мені зателефонував колишній чоловік, я був настільки здивований, що відповів на мій телефонний дзвінок, побачивши, що це мій чоловік, ми довго розмовляли, і все, що він сказав, було, що йому було шкода . оскільки все було не так, він сказав, що хоче, щоб я повернулася до нього, щоб любити мене набагато більше. Я був такий щасливий, і я пішов до нього, як ми почали щасливо жити разом донині. З тих пір я пообіцяв поділитися своїми добрими новинами з любовними іграми, які чудово працюють без будь-яких побічних ефектів. Я твердо маю намір, що хтось, кого я знаю, має проблеми у стосунках, може бути корисним для такої людини, посилаючись на неї, єдину справжню та потужну перевірку правопису, яка допомогла мені вирішити мою шлюбну проблему. електронна пошта: dralaba3000@gmail.com, ви можете надіслати йому електронне повідомлення, якщо вам потрібна допомога у ваших стосунках або іншим чином. або ви можете зв’язатися з ним за допомогою WhatsApp: +2349071995123
  як:
  1) любовні ігри повертаються до втраченого кохання
  2) Заклинання втраченого кохання возз’єднання з колишнім
  3) Розлучення
  4) Шлюбні ролі
  5) правописне скріплення
  6) Порушення заклинань
  7) Просування офісних рейтингів
  8.) Хочете бути вагітною та мати свою дитину.
  9) Ви хочете задовольнити свою кохану
  через dralaba3000@gmail.com,,,,,,,,,,

  ОтветитьУдалить