04 марта 2016

Наливайченку не настогидло створювати нові партії

5 березня 2016 року (субота) в Києві відбудеться Об’єднавчий конгрес громадських організацій, на якому понад 150 ГО зі всієї України обговорюватимуть створення політичного об’єднання для лобіювання інтересів громадського суспільства у владі. Ініціатором акції виступив «Антикорупційний Рух Валентина Наливайченка».
«В умовах, коли саботаж процесу реформ з боку нинішньої влади та ступінь її корумпованості зростають в геометричній прогресії, тільки об’єднання всіх здорових сил в суспільстві може убезпечити Україну від падіння у безодню. Існуючі політичні партії так і не стали виразником інтересів суспільства та її громадського активу.
Але об’єднання самого по собі недостатньо для реалізації ключових на сьогодні завдань – боротьби з корупцією, деолігархізації, рішучих економічних реформами. І все це – паралельно з боротьбою за відновлення територіальної цілісності країни. Перед громадським суспільством стали цілком політичні виклики, які можна вирішити тільки політичними методами», — йдеться у прес-релізі об’єднання.
Відтак, ГО «Антикорупційний рух В. Наливайченка» збирає різнопланові громадські організації з усіх регіонів країни для можливого об’єднання в єдину громадсько-політичну  ініціативу. Що в перспективі може мати політичне крило для участі у виборах депутатів всіх рівнів.
Нагадаємо, що днями колишній шеф СБУ Валентин Наливайченко заявив, що відкат в оборонці становить 40% від вартості замовлення. Про це він розповів, передаючи армії два зроблених в Україні бронемодулі. За даними від прес-служби політика, захисні укриття отримала 57-а Окрема мехбригада ЗСУ.
Модулі є вітчизняною розробкою. У їх конструкції врахована специфіка недавніх бойових дій. Польовий броньований "домик" вміщує до десяти чоловік і рятує від мінометних обстрілів.
За даними від Наливайченка, на фронті подібних укриттів практично немає через корупцію в оборонці.
"Виробник не захотів сплачувати відкат у 40% від вартості модуля чиновникам з Оборонпрому і вирішив передати дослідні зразки для українських військових безкоштовно", - заявив екс-голова СБУ.
За його словами, один модуль коштує близько 135 тис. грн.
"За кошти, витрачені торік президентською адміністрацією на автомобілі, можна було б виготовити 550 таких конструкцій і забезпечити ними наших бійців по всій лінії оборони", - вважає Наливайченко, який з недавніх пір займається волонтерським проектом "Армія гідності".
Також, слід відзначити, що Валентин Наливайченко є близьким другом збройного магната Сергія Бондарчука, проти якого відкрито декілька кримінальних проваджень, у т.ч. за ухилення від сплати податків. Серед іншого, одним із головних "спонсорів" Наливайченка останнім часом почали називати новоявленого олігарха, власника найвищого бізнес-центру України "Гулівер" Віктора Поліщука, зростання якого журналісти нерозривно зв'язують із Сергієм Курченком та іншими "гаманцями" родини Януковича.

"ФАКТЫ"

0 comments:

Отправить комментарий