31 октября 2015

Український мафіозі Корбаніто не цінує родину

Сім’я – це той соціальний елемент, який є складовою частиною щасливого життя. Якщо в людини все чудово в родинному житті, то і на роботі, в бізнесі, в творчості в неї все йде на «ура». Сімейні взаємостосунки є фундаментом до створення успішного політика, спортсмена, письменника, художника тощо.
Психологи навіть радять, що для того, щоб зрозуміти людину, її психотип потрібно подивитись який він в сім’ї, як поводить себе з дітьми, батьками, оскільки в родині, дома ти почуваєш себе захищеним і тому стаєш розслабленим і це дозволяє побачити людину насправді.
Тому давайте пороздумаємо про кандидата в мери міста Києва Корбана Геннадія Олеговича. Ми ж повинні розуміти, кого обираємо, а для цього потрібно зрозуміти ким же він є насправді?
Корбан - український державний і політичний діяч, бізнесмен, керівник політичної партії «УКРОП». З 16 березня 2014 по24 березня 2015 — заступник голови — керівник апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації за Ігоря Коломойського, його права рука у вирішенні бізнес-конфліктів. Преса його охрестила головним рейдером України за вміння віджимати і здійснювати поглинання підприємств бізнес-конкурентів групи «Приват».
Який же він в родині? Корбан одружений на Доні Гольцміт та має трох малолітніх дітей. З дружиною не проживає і діти більш за все з ним теж не проживають. Дона – це вже його друга дружина, перша Ліля – проживає разом зі старшою донькою на Кіпрі і рада, що не з Корбаном.
Чому так? Можливо в Геннадія Олеговича складний характер, а можливо він просто неперебірливий у сексуальних зв’язках до осіб жіночої статі.
Корбан схильний до тимчасових "взаємозв’язків" з особами легкої поведінки чи жінками, що були в нього у підпорядкуванні по робочих питаннях. При цьому він обіцяє "золоті гори" та запевняє їх, що вони єдині і його вибір пав на них.
Також необхідно взяти до уваги те, що він цікавиться особами, які значно молодші за нього, в яких не сформовано погляди на життя, тому дівчата в таких відносинах отримують психологічні травми. Це напевно не витримала його дружина і змушена була піти на розлучення. Важко жити з людиною, яка тебе не підтримує, зраджує, переносить проблеми на роботі в сім’ю.
Наводять на певні думки і досить часті приватні зустрічі Корбана з Ляшком та іншими особами, відомими своєю, так би мовити, нетрадиційною орієнтацією. Можливо він поринув у вир нових відчуттів? При цьому Корбан розбещений в своїх іграх,  і, ймовірно, дотримується більш радикальних поглядів на сексуальні захоплення, прагне нових відчуттів у всьому.
Тому складно уявити сексуально розбещеного Корбана звичайним сірим державним менеджером, а не таким собі містячковим "Цицероном-Пшонкою". Що він хорошого та ефективного може зробити для Києва та України в цілому? В особи яка не поважає культ сім’ї? Напевно нічого.

"ФАКТЫ"

0 comments:

Отправить комментарий